Nieuws
  1. AFBN Wedstrijdprogramma – zondag 25 februari 2018
  2. Uitslagen AFBN Speelronde zondag 18 februari
  3. Michael Williams benoemd als nieuwe Head Coach Dutch Lions
  4. Selectie Dutch Junior Lions verwacht!
  5. Sluit je aan bij ons succesvol team als Academy coach!

TACKLE – 1e divisie – poule B

1e divisie - poule B

DateEventTimeResultsCompetitionVenue
18
feb
Amersfoort Untouchables / Purmerend Barbarians Sfc 1 -vs- Amstelland Panthers Sfc 1 14:00:0014:0013 6Poule B
18
feb
Utrecht Dominators Sfc 1 -vs- Amsterdam Crusaders Sfc 2 14:00:0014:006 17Poule B
25
feb
Amersfoort Untouchables / Purmerend Barbarians Sfc 1 -vs- Groningen Giants Sfc 1 14:00:0014:00-Poule B
4
mrt
Amsterdam Crusaders Sfc 2 -vs- Amstelland Panthers Sfc 1 11:00:0011:00-Poule B
18
mrt
Amsterdam Crusaders Sfc 2 -vs- Amersfoort Untouchables / Purmerend Barbarians Sfc 1 14:00:0014:00-Poule B
18
mrt
Groningen Giants Sfc 1 -vs- Utrecht Dominators Sfc 1 14:00:0014:00-Poule B
24
mrt
Groningen Giants Sfc 1 -vs- Amsterdam Crusaders Sfc 2 19:00:0019:00-Poule B
1
apr
Amstelland Panthers Sfc 1 -vs- Utrecht Dominators Sfc 1 14:00:0014:00-Poule B
15
apr
Utrecht Dominators Sfc 1 -vs- Amersfoort Untouchables / Purmerend Barbarians Sfc 1 14:00:0014:00-Poule B
22
apr
Amstelland Panthers Sfc 1 -vs- Groningen Giants Sfc 1 15:00:0015:00-Poule B
29
apr
Groningen Giants Sfc 1 -vs- Amersfoort Untouchables / Purmerend Barbarians Sfc 1 14:00:0014:00-Poule B
29
apr
Amstelland Panthers Sfc 1 -vs- Amsterdam Crusaders Sfc 2 15:00:0015:00-Poule B
13
mei
Amsterdam Crusaders Sfc 2 -vs- Utrecht Dominators Sfc 1 14:00:0014:00-Poule B
20
mei
Amstelland Panthers Sfc 1 -vs- Amersfoort Untouchables / Purmerend Barbarians Sfc 1 14:00:0014:00-Poule B
27
mei
Utrecht Dominators Sfc 1 -vs- Groningen Giants Sfc 1 14:00:0014:00-Poule B
27
mei
Amersfoort Untouchables / Purmerend Barbarians Sfc 1 -vs- Amsterdam Crusaders Sfc 2 15:00:0015:00-Poule B
9
jun
Groningen Giants Sfc 1 -vs- Amstelland Panthers Sfc 1 19:00:0019:00-Poule B
10
jun
Amersfoort Untouchables / Purmerend Barbarians Sfc 1 -vs- Utrecht Dominators Sfc 1 11:00:0011:00-Poule B
16
jun
Amsterdam Crusaders Sfc 2 -vs- Groningen Giants Sfc 1 19:00:0019:00-Poule B
17
jun
Utrecht Dominators Sfc 1 -vs- Amstelland Panthers Sfc 1 11:00:0011:00-Poule B