Nieuws
  1. DUTCH LIONS SPEELT TEGEN DENEMARKEN EN FINLAND VOOR KWALIFICATIE EK 2020
  2. Game of the Week 5: Dominators – Lightning
  3. Utrecht komt net tekort tegen Leiden
  4. Commanders blijven ongeslagen
  5. Flevo Phantoms winnen hun eerste wedstrijd van het seizoen

Eredivisie 2019

Bekijk hieronder het programma van de AFBN Eredivisie 2019.

Programma

DateEventTimeResultsVenueArticle
16
feb
Groningen Giants Sfc 1 -vs- Flevo Phantoms Sfc 1 19:00:2419:0014 12Recap
24
feb
Utrecht Dominators Sfc 1 -vs- Hilversum Hurricanes Sfc 1 14:00:0614:0012 48Recap
24
feb
Lelystad Commanders Sfc 1 -vs- Arnhem Falcons Sfc 1 14:00:3014:0014 13Recap
24
feb
Lightning Leiden Sfc 1 -vs- Amsterdam Crusaders Sfc 1 14:00:5114:000 54Recap
3
mrt
Flevo Phantoms Sfc 1 -vs- Hilversum Hurricanes Sfc 1 14:00:0614:0012 13Recap
3
mrt
Lelystad Commanders Sfc 1 -vs- Utrecht Dominators Sfc 1 14:00:4214:0040 0Recap
3
mrt
Groningen Giants Sfc 1 -vs- Lightning Leiden Sfc 1 14:00:5514:0022 6Recap
9
mrt
Amsterdam Crusaders Sfc 1 -vs- Arnhem Falcons Sfc 1 19:00:2719:0039 0Recap
16
mrt
Hilversum Hurricanes Sfc 1 -vs- Arnhem Falcons Sfc 1 19:00:5519:007 26Recap
17
mrt
Groningen Giants Sfc 1 -vs- Utrecht Dominators Sfc 1 14:00:1114:0044 13Recap
17
mrt
Lelystad Commanders Sfc 1 -vs- Lightning Leiden Sfc 1 14:00:3814:0033 7Recap
17
mrt
Flevo Phantoms Sfc 1 -vs- Amsterdam Crusaders Sfc 1 14:00:5214:006 69Recap
31
mrt
Lightning Leiden Sfc 1 -vs- Utrecht Dominators Sfc 1 14:00:0014:0020 7Recap
31
mrt
Groningen Giants Sfc 1 -vs- Lelystad Commanders Sfc 1 14:00:2114:006 33Recap
31
mrt
Amsterdam Crusaders Sfc 1 -vs- Hilversum Hurricanes Sfc 1 14:00:3614:0034 6Recap
31
mrt
Arnhem Falcons Sfc 1 -vs- Flevo Phantoms Sfc 1 14:00:4214:0040 14Recap
13
apr
Flevo Phantoms -vs- Arnhem Falcons 19:00:0619:0019 14Recap
14
apr
Lelystad Commanders -vs- Groningen Giants 14:00:0514:0036 14Recap
14
apr
Utrecht Dominators -vs- Lightning Leiden 14:00:0514:0020 21Recap
21
apr
Hilversum Hurricanes -vs- Lelystad Commanders 14:00:0914:00-Preview
21
apr
Flevo Phantoms -vs- Utrecht Dominators 14:00:3514:00-Preview
21
apr
Lightning Leiden -vs- Arnhem Falcons 14:00:5214:00-Preview
4
mei
Groningen Giants -vs- Hilversum Hurricanes 19:00:2419:00-Preview
5
mei
Flevo Phantoms -vs- Lightning Leiden 14:00:0314:00-Preview
5
mei
Amsterdam Crusaders -vs- Lelystad Commanders 14:00:1914:00-Preview
5
mei
Arnhem Falcons -vs- Utrecht Dominators 14:00:4514:00-Preview
11
mei
Hilversum Hurricanes -vs- Amsterdam Crusaders 19:00:2619:00-Preview
19
mei
Utrecht Dominators -vs- Amsterdam Crusaders 14:00:0214:00-Preview
19
mei
Arnhem Falcons -vs- Groningen Giants 14:00:0914:00-Preview
19
mei
Hilversum Hurricanes -vs- Lightning Leiden 14:00:2214:00-Preview
19
mei
Lelystad Commanders -vs- Flevo Phantoms 14:00:3014:00-Preview
25
mei
Amsterdam Crusaders -vs- Groningen Giants 19:00:4219:00-Preview
1
jun
Hilversum Hurricanes -vs- Flevo Phantoms 19:00:2519:00-Preview
2
jun
Utrecht Dominators -vs- Lelystad Commanders 14:00:1314:00-Preview
2
jun
Arnhem Falcons -vs- Amsterdam Crusaders 14:00:3414:00-Preview
2
jun
Lightning Leiden -vs- Groningen Giants 14:00:5314:00-Preview
15
jun
Amsterdam Crusaders -vs- Flevo Phantoms 19:00:4719:00-Preview
16
jun
Lightning Leiden -vs- Lelystad Commanders 14:00:0714:00-Preview
16
jun
Arnhem Falcons -vs- Hilversum Hurricanes 14:00:3314:00-Preview
16
jun
Utrecht Dominators -vs- Groningen Giants 14:00:4614:00-Preview
23
jun
Play-offs 14:00:2414:00-Preview
7
jul
Tulip Bowl XXXV 19:00:3519:00-Preview