Nieuws
  1. Amsterdam Crusaders winnen Tulip Bowl
  2. Amsterdam Panthers winnen Dyan Kralt Bowl ten koste van stadsgenoten
  3. 010 Trojans pakken Runners-up Bowl en zijn kampioen eerste divisie
  4. Amsterdam Crusaders Cadets zijn Nederlands kampioen
  5. Dutch Junior Lions niet naar EK

Eredivisie 2019

Bekijk hieronder het programma van de AFBN Eredivisie 2019.

Programma

DateEventTimeResultsVenueArticle
16
feb
Groningen Giants Sfc 1 -vs- Flevo Phantoms Sfc 1 19:00:2419:0014 12Recap
24
feb
Utrecht Dominators Sfc 1 -vs- Hilversum Hurricanes Sfc 1 14:00:0614:0012 48Recap
24
feb
Lelystad Commanders Sfc 1 -vs- Arnhem Falcons Sfc 1 14:00:3014:0014 13Recap
24
feb
Lightning Leiden Sfc 1 -vs- Amsterdam Crusaders Sfc 1 14:00:5114:000 54Recap
3
mrt
Flevo Phantoms Sfc 1 -vs- Hilversum Hurricanes Sfc 1 14:00:0614:0012 13Recap
3
mrt
Lelystad Commanders Sfc 1 -vs- Utrecht Dominators Sfc 1 14:00:4214:0040 0Recap
3
mrt
Groningen Giants Sfc 1 -vs- Lightning Leiden Sfc 1 14:00:5514:0022 6Recap
9
mrt
Amsterdam Crusaders Sfc 1 -vs- Arnhem Falcons Sfc 1 19:00:2719:0039 0Recap
16
mrt
Hilversum Hurricanes Sfc 1 -vs- Arnhem Falcons Sfc 1 19:00:5519:007 26Recap
17
mrt
Groningen Giants Sfc 1 -vs- Utrecht Dominators Sfc 1 14:00:1114:0044 13Recap
17
mrt
Lelystad Commanders Sfc 1 -vs- Lightning Leiden Sfc 1 14:00:3814:0033 7Recap
17
mrt
Flevo Phantoms Sfc 1 -vs- Amsterdam Crusaders Sfc 1 14:00:5214:006 69Recap
31
mrt
Lightning Leiden Sfc 1 -vs- Utrecht Dominators Sfc 1 14:00:0014:0020 7Recap
31
mrt
Groningen Giants Sfc 1 -vs- Lelystad Commanders Sfc 1 14:00:2114:006 33Recap
31
mrt
Amsterdam Crusaders Sfc 1 -vs- Hilversum Hurricanes Sfc 1 14:00:3614:0034 6Recap
31
mrt
Arnhem Falcons Sfc 1 -vs- Flevo Phantoms Sfc 1 14:00:4214:0040 14Recap
13
apr
Flevo Phantoms -vs- Arnhem Falcons 19:00:0619:0019 14Recap
14
apr
Lelystad Commanders -vs- Groningen Giants 14:00:0514:0036 14Recap
14
apr
Utrecht Dominators -vs- Lightning Leiden 14:00:0514:0020 21Recap
21
apr
Hilversum Hurricanes -vs- Lelystad Commanders 14:00:0914:0027 16Recap
21
apr
Flevo Phantoms -vs- Utrecht Dominators 14:00:3514:0035 9Recap
21
apr
Lightning Leiden -vs- Arnhem Falcons 14:00:5214:009 10Recap
4
mei
Groningen Giants -vs- Hilversum Hurricanes 19:00:2419:0016 17Recap
5
mei
Flevo Phantoms -vs- Lightning Leiden 14:00:0314:003 6Recap
5
mei
Amsterdam Crusaders -vs- Lelystad Commanders 14:00:1914:0042 3Recap
5
mei
Arnhem Falcons -vs- Utrecht Dominators 14:00:4514:0026 13Recap
11
mei
Hilversum Hurricanes -vs- Amsterdam Crusaders 19:00:2619:007 42Recap
19
mei
Utrecht Dominators -vs- Amsterdam Crusaders 14:00:0214:006 80Recap
19
mei
Arnhem Falcons -vs- Groningen Giants 14:00:0914:007 3Recap
19
mei
Hilversum Hurricanes -vs- Lightning Leiden 14:00:2214:0036 33Recap
19
mei
Lelystad Commanders -vs- Flevo Phantoms 14:00:3014:0048 33Recap
25
mei
Amsterdam Crusaders -vs- Groningen Giants 19:00:4219:0042 0Recap
1
jun
Hilversum Hurricanes -vs- Flevo Phantoms 19:00:2519:0033 6Recap
2
jun
Utrecht Dominators -vs- Lelystad Commanders 14:00:1314:000 54Recap
2
jun
Arnhem Falcons -vs- Amsterdam Crusaders 14:00:3414:000Recap
2
jun
Lightning Leiden -vs- Groningen Giants 14:00:5314:0027 6Recap
15
jun
Amsterdam Crusaders -vs- Flevo Phantoms 19:00:4719:0076 0Recap
16
jun
Lightning Leiden -vs- Lelystad Commanders 14:00:0714:006 13Recap
16
jun
Arnhem Falcons -vs- Hilversum Hurricanes 14:00:3314:0016 6Recap
16
jun
Utrecht Dominators -vs- Groningen Giants 14:00:4614:0012 21Recap
23
jun
Play-offs: Lelystad Commanders - Arnhem Falcons 14:00:1514:0034 10Recap
23
jun
Play-offs: Amsterdam Crusaders - Lightning Leiden 14:00:2414:0062 0Recap
7
jul
Tulip Bowl XXXV 19:00:3519:00-Recap