Nieuws
  1. AFBN COACHES COURSES CHEERLEADING
  2. Amsterdam Crusaders winnen Tulip Bowl
  3. Amsterdam Panthers winnen Dyan Kralt Bowl ten koste van stadsgenoten
  4. 010 Trojans pakken Runners-up Bowl en zijn kampioen eerste divisie
  5. Amsterdam Crusaders Cadets zijn Nederlands kampioen

FLAG – CUBS – WEDSTRIJDSCHEMA

Cubs

DateEventTimeResultsVenue
29
sep
Spijkenisse scouts logo Spijkenisse Scouts Cb 1 -vs- Lelystad Commanders Cb 1 13:00:4413:006 42
29
sep
Flevo Phantoms Cb 1 -vs- Utrecht Dominators Cb 1 13:00:5013:0020 0
29
sep
010 trojans logo 010 Trojans Cb 1 -vs- Amsterdam Crusaders Cb 1 14:00:4214:0022 27
29
sep
Amsterdam Crusaders Cb 2 -vs- Lightning Leiden Cb 1 14:00:4714:000 21
29
sep
Rotterdam Anaconda’s Cb 1 -vs- Arnhem Falcons Cb 1 14:00:5014:0026 0
29
sep
Amsterdam Crusaders Cb 1 -vs- Lelystad Commanders Cb 1 15:00:4015:0025 20
29
sep
Utrecht Dominators Cb 1 -vs- Amsterdam Crusaders Cb 2 15:00:4015:000 20
29
sep
Spijkenisse scouts logo Flevo Phantoms Cb 1 -vs- Spijkenisse Scouts Cb 1 15:00:4415:0032 6
29
sep
Arnhem Falcons Cb 1 -vs- Lightning Leiden Cb 1 16:00:2716:000 13
29
sep
010 trojans logo Rotterdam Anaconda’s Cb 1 -vs- 010 Trojans Cb 1 16:00:5216:0012 27
13
okt
010 trojans logo 010 Trojans Cb 1 -vs- Amsterdam Crusaders Cb 2 13:00:1113:0052 6
13
okt
Amsterdam Crusaders Cb 1 -vs- Arnhem Falcons Cb 1 13:00:2813:0066 6
13
okt
Lightning Leiden Cb 1 -vs- Rotterdam Anaconda’s Cb 1 14:00:3614:000 18
13
okt
Spijkenisse scouts logo Spijkenisse Scouts Cb 1 -vs- Utrecht Dominators Cb 1 14:00:4514:0046 6
13
okt
Lelystad Commanders Cb 1 -vs- Flevo Phantoms Cb 1 14:00:5314:0044 48
13
okt
Amsterdam Crusaders Cb 2 -vs- Lelystad Commanders Cb 1 15:00:1815:0012 74
13
okt
Arnhem Falcons Cb 1 -vs- Flevo Phantoms Cb 1 15:00:3815:0012 38
13
okt
010 trojans logo Spijkenisse scouts logo 010 Trojans Cb 1 -vs- Spijkenisse Scouts Cb 1 15:00:5515:0035 24
13
okt
Rotterdam Anaconda’s Cb 1 -vs- Utrecht Dominators Cb 1 16:00:0516:0036 0
13
okt
Lightning Leiden Cb 1 -vs- Amsterdam Crusaders Cb 1 16:00:1816:0026 36
20
okt
Spijkenisse scouts logo Spijkenisse Scouts Cb 1 -vs- Amsterdam Crusaders Cb 1 13:00:1213:0028 44
20
okt
Lelystad Commanders Cb 1 -vs- Lightning Leiden Cb 1 13:00:5913:0026 7
20
okt
010 trojans logo Utrecht Dominators Cb 1 -vs- 010 Trojans Cb 1 14:00:1614:006 25
20
okt
Flevo Phantoms Cb 1 -vs- Rotterdam Anaconda’s Cb 1 14:00:3714:0018 12
20
okt
Amsterdam Crusaders Cb 2 -vs- Arnhem Falcons Cb 1 14:00:5414:006 44
20
okt
010 trojans logo 010 Trojans Cb 1 -vs- Lelystad Commanders Cb 1 15:00:1915:0040 26
20
okt
Lightning Leiden Cb 1 -vs- Flevo Phantoms Cb 1 15:00:3315:0013 0
20
okt
Amsterdam Crusaders Cb 1 -vs- Rotterdam Anaconda’s Cb 1 15:00:5915:0014 26
20
okt
Arnhem Falcons Cb 1 -vs- Utrecht Dominators Cb 1 16:00:1716:008 22
20
okt
Spijkenisse scouts logo Spijkenisse Scouts Cb 1 -vs- Amsterdam Crusaders Cb 2 16:00:3516:0028 14
10
nov
Flevo Phantoms Cb 1 -vs- Amsterdam Crusaders Cb 1 13:00:3913:0019 34
10
nov
010 trojans logo 010 Trojans Cb 1 -vs- Arnhem Falcons Cb 1 13:00:4713:0032 6
10
nov
Rotterdam Anaconda’s Cb 1 -vs- Amsterdam Crusaders Cb 2 14:00:3814:0021 6
10
nov
Lelystad Commanders Cb 1 -vs- Utrecht Dominators Cb 1 14:00:4714:0036 0
10
nov
Spijkenisse scouts logo Lightning Leiden Cb 1 -vs- Spijkenisse Scouts Cb 1 14:00:4814:0013 32
10
nov
Arnhem Falcons Cb 1 -vs- Lelystad Commanders Cb 1 15:00:2815:0026 48
10
nov
Amsterdam Crusaders Cb 2 -vs- Amsterdam Crusaders Cb 1 15:00:3115:000 60
10
nov
Utrecht Dominators Cb 1 -vs- Lightning Leiden Cb 1 15:00:4215:0037 6
10
nov
010 trojans logo Flevo Phantoms Cb 1 -vs- 010 Trojans Cb 1 16:00:0616:0025 32
10
nov
Spijkenisse scouts logo Rotterdam Anaconda’s Cb 1 -vs- Spijkenisse Scouts Cb 1 16:00:2016:0019 12