Nieuws
  1. AFBN COACHES COURSES CHEERLEADING
  2. Amsterdam Crusaders winnen Tulip Bowl
  3. Amsterdam Panthers winnen Dyan Kralt Bowl ten koste van stadsgenoten
  4. 010 Trojans pakken Runners-up Bowl en zijn kampioen eerste divisie
  5. Amsterdam Crusaders Cadets zijn Nederlands kampioen

FLAG – PEEWEES – WEDSTRIJDSCHEMA

Peewees

DateEventTimeResultsVenue
29
sep
Spijkenisse scouts logo Spijkenisse Scouts Pw 1 -vs- Alphen Eagles Pw 1 10:00:1110:0020 0
29
sep
010 trojans logo Flevo Phantoms Pw 2 -vs- 010 Trojans Pw 1 10:00:4010:0012 6
29
sep
Lelystad Commanders Pw 1 -vs- Flevo Phantoms Pw 1 10:00:4410:000 50
29
sep
Rotterdam Anaconda’s Pw 1 -vs- Arnhem Falcons Pw 1 11:00:1011:0047 6
29
sep
Spijkenisse scouts logo Lelystad Commanders Pw 1 -vs- Spijkenisse Scouts Pw 1 11:00:1211:000 19
29
sep
Amsterdam Crusaders Pw 1 -vs- Lightning Leiden Pw 1 11:00:2611:000 20
29
sep
Arnhem Falcons Pw 1 -vs- Lightning Leiden Pw 1 12:00:0212:008 24
29
sep
Flevo Phantoms Pw 1 -vs- Amsterdam Crusaders Pw 1 12:00:0612:0020 0
29
sep
010 trojans logo 010 Trojans Pw 1 -vs- Alphen Eagles Pw 1 12:00:1312:0020 0
29
sep
Rotterdam Anaconda’s Pw 1 -vs- Flevo Phantoms Pw 2 13:00:4513:0034 0
13
okt
Alphen Eagles Pw 1 -vs- Lelystad Commanders Pw 1 10:00:2310:000 20
13
okt
Spijkenisse scouts logo Spijkenisse Scouts Pw 1 -vs- Flevo Phantoms Pw 1 11:00:0311:000 27
13
okt
Lightning Leiden Pw 1 -vs- Rotterdam Anaconda’s Pw 1 11:00:1011:000 31
13
okt
Flevo Phantoms Pw 2 -vs- Amsterdam Crusaders Pw 1 11:00:3511:0020 0
13
okt
Amsterdam Crusaders Pw 1 -vs- Alphen Eagles Pw 1 11:00:5111:000 0
13
okt
Arnhem Falcons Pw 1 -vs- Lelystad Commanders Pw 1 12:00:1512:0014 15
13
okt
Spijkenisse scouts logo Flevo Phantoms Pw 2 -vs- Spijkenisse Scouts Pw 1 12:00:3312:0019 27
13
okt
010 trojans logo Lightning Leiden Pw 1 -vs- 010 Trojans Pw 1 12:00:5512:0039 0
13
okt
010 trojans logo 010 Trojans Pw 1 -vs- Arnhem Falcons Pw 1 13:00:2213:006 34
13
okt
Rotterdam Anaconda’s Pw 1 -vs- Flevo Phantoms Pw 1 13:00:3713:0021 12
20
okt
Alphen Eagles Pw 1 -vs- Lightning Leiden Pw 1 10:00:0310:000 20
20
okt
Spijkenisse scouts logo 010 trojans logo Spijkenisse Scouts Pw 1 -vs- 010 Trojans Pw 1 10:00:1210:0014 0
20
okt
Lelystad Commanders Pw 1 -vs- Rotterdam Anaconda’s Pw 1 10:00:4110:000 55
20
okt
Amsterdam Crusaders Pw 1 -vs- Arnhem Falcons Pw 1 11:00:0811:000 34
20
okt
Flevo Phantoms Pw 1 -vs- Flevo Phantoms Pw 2 11:00:2111:0054 0
20
okt
Lightning Leiden Pw 1 -vs- Lelystad Commanders Pw 1 11:00:5111:0025 0
20
okt
Flevo Phantoms Pw 2 -vs- Alphen Eagles Pw 1 12:00:0112:0020 0
20
okt
Spijkenisse scouts logo Spijkenisse Scouts Pw 1 -vs- Amsterdam Crusaders Pw 1 12:00:1912:0056 12
20
okt
010 trojans logo 010 Trojans Pw 1 -vs- Rotterdam Anaconda’s Pw 1 12:00:4112:000 51
20
okt
Arnhem Falcons Pw 1 -vs- Flevo Phantoms Pw 1 13:00:0013:000 46
10
nov
Alphen Eagles Pw 1 -vs- Flevo Phantoms Pw 1 10:00:2510:000 20
10
nov
Flevo Phantoms Pw 2 -vs- Arnhem Falcons Pw 1 10:00:2610:006 21
10
nov
010 trojans logo Lelystad Commanders Pw 1 -vs- 010 Trojans Pw 1 10:00:4010:0013 0
10
nov
Rotterdam Anaconda’s Pw 1 -vs- Amsterdam Crusaders Pw 1 11:00:0311:0039 0
10
nov
Arnhem Falcons Pw 1 -vs- Alphen Eagles Pw 1 11:00:0611:0020 0
10
nov
Spijkenisse scouts logo Lightning Leiden Pw 1 -vs- Spijkenisse Scouts Pw 1 11:00:1711:0027 0
10
nov
Lelystad Commanders Pw 1 -vs- Flevo Phantoms Pw 2 12:00:3712:0012 12
10
nov
Flevo Phantoms Pw 1 -vs- Lightning Leiden Pw 1 12:00:4012:0013 6
10
nov
010 trojans logo Amsterdam Crusaders Pw 1 -vs- 010 Trojans Pw 1 12:00:5512:0021 6
10
nov
Spijkenisse scouts logo Rotterdam Anaconda’s Pw 1 -vs- Spijkenisse Scouts Pw 1 13:00:2313:0046 0