Nieuws
  1. Timetable 1st Prelims Nederlandse Kampioenschappen Cheerleading 2020
  2. AFBN COACHES COURSES CHEERLEADING
  3. Amsterdam Crusaders winnen Tulip Bowl
  4. Amsterdam Panthers winnen Dyan Kralt Bowl ten koste van stadsgenoten
  5. 010 Trojans pakken Runners-up Bowl en zijn kampioen eerste divisie

FLAG – SENIOR FLAG – WEDSTRIJDSCHEMA

Senior flag

DateEventTimeResultsVenue
13
okt
Purmerend Barbarians Sf 2 -vs- Utrecht Dominators Sf 1 11:00:3311:007 19
13
okt
Den Haag Hyenas Sf 1 -vs- Den Haag Hyenas Sf 2 11:00:3811:0059 0
13
okt
Wolfpack Sf 1 -vs- Purmerend Barbarians Sf 1 11:00:4311:000 38
13
okt
Groningen Giants Sf 1 -vs- Monkeys with Attitude Sf 1 12:00:1612:0014 14
13
okt
Breda Spartans Sf 1 -vs- Rotterdam Anaconda’s Sf 1 12:00:2012:0020 0
13
okt
Lightning Leiden Sf 1 -vs- Apeldoorn Monarchs Sf 1 12:00:2712:0018 26
13
okt
Monkeys with Attitude Sf 1 -vs- Purmerend Barbarians Sf 1 13:00:0613:0024 20
13
okt
Rotterdam Anaconda’s Sf 1 -vs- Den Haag Hyenas Sf 2 13:00:4913:000 20
13
okt
Breda Spartans Sf 1 -vs- Den Haag Hyenas Sf 1 13:00:5013:000 83
13
okt
Lightning Leiden Sf 1 -vs- Utrecht Dominators Sf 1 14:00:2114:0020 20
13
okt
Groningen Giants Sf 1 -vs- Apeldoorn Monarchs Sf 1 14:00:2514:0053 12
13
okt
Purmerend Barbarians Sf 2 -vs- Wolfpack Sf 1 14:00:3714:0034 7
13
okt
Den Haag Hyenas Sf 2 -vs- Wolfpack Sf 1 15:00:0215:0032 6
13
okt
Purmerend Barbarians Sf 1 -vs- Den Haag Hyenas Sf 1 15:00:3015:0019 71
13
okt
Rotterdam Anaconda’s Sf 1 -vs- Groningen Giants Sf 1 15:00:4215:000 20
13
okt
Utrecht Dominators Sf 1 -vs- Breda Spartans Sf 1 16:00:1516:0028 12
13
okt
Lightning Leiden Sf 1 -vs- Monkeys with Attitude Sf 1 16:00:3516:007 40
13
okt
Apeldoorn Monarchs Sf 1 -vs- Purmerend Barbarians Sf 2 16:00:5416:006 53
20
okt
Wolfpack Sf 1 -vs- Rotterdam Anaconda’s Sf 1 11:00:4511:000 20
20
okt
Breda Spartans Sf 1 -vs- Lightning Leiden Sf 1 11:00:5511:0020 0
20
okt
Purmerend Barbarians Sf 1 -vs- Purmerend Barbarians Sf 2 11:00:5611:0031 13
20
okt
Apeldoorn Monarchs Sf 1 -vs- Den Haag Hyenas Sf 2 12:00:3412:0013 21
20
okt
Monkeys with Attitude Sf 1 -vs- Utrecht Dominators Sf 1 12:00:4012:006 20
20
okt
Den Haag Hyenas Sf 1 -vs- Groningen Giants Sf 1 12:00:5212:0047 26
20
okt
Purmerend Barbarians Sf 1 -vs- Lightning Leiden Sf 1 13:00:3713:0020 0
20
okt
Breda Spartans Sf 1 -vs- Apeldoorn Monarchs Sf 1 13:00:4013:0021 19
20
okt
Purmerend Barbarians Sf 2 -vs- Rotterdam Anaconda’s Sf 1 13:00:4213:0033 19
20
okt
Den Haag Hyenas Sf 2 -vs- Monkeys with Attitude Sf 1 14:00:1814:0013 25
20
okt
Den Haag Hyenas Sf 1 -vs- Utrecht Dominators Sf 1 14:00:2814:0054 6
20
okt
Groningen Giants Sf 1 -vs- Wolfpack Sf 1 14:00:3714:0020 0
20
okt
Groningen Giants Sf 1 -vs- Breda Spartans Sf 1 15:00:0715:0028 6
20
okt
Utrecht Dominators Sf 1 -vs- Apeldoorn Monarchs Sf 1 15:00:4315:0045 13
20
okt
Purmerend Barbarians Sf 1 -vs- Den Haag Hyenas Sf 2 15:00:5315:0026 13
20
okt
Wolfpack Sf 1 -vs- Den Haag Hyenas Sf 1 16:00:1216:000 20
20
okt
Lightning Leiden Sf 1 -vs- Purmerend Barbarians Sf 2 16:00:1716:000 20
20
okt
Rotterdam Anaconda’s Sf 1 -vs- Monkeys with Attitude Sf 1 16:00:2416:0014 26
10
nov
Breda Spartans Sf 1 -vs- Wolfpack Sf 1 11:00:2211:0036 39
10
nov
Den Haag Hyenas Sf 1 -vs- Apeldoorn Monarchs Sf 1 11:00:2911:0058 6
10
nov
Monkeys with Attitude Sf 1 -vs- Purmerend Barbarians Sf 2 11:00:3411:0026 25
10
nov
Lightning Leiden Sf 1 -vs- Rotterdam Anaconda’s Sf 1 12:00:0412:0013 39
10
nov
Utrecht Dominators Sf 1 -vs- Purmerend Barbarians Sf 1 12:00:0712:0018 13
10
nov
Den Haag Hyenas Sf 2 -vs- Groningen Giants Sf 1 12:00:0812:0012 49
10
nov
Wolfpack Sf 1 -vs- Lightning Leiden Sf 1 13:00:0113:0025 13
10
nov
Monkeys with Attitude Sf 1 -vs- Breda Spartans Sf 1 13:00:4113:0016 12
10
nov
Den Haag Hyenas Sf 2 -vs- Utrecht Dominators Sf 1 13:00:5513:0013 45
10
nov
Purmerend Barbarians Sf 2 -vs- Den Haag Hyenas Sf 1 14:00:0414:0012 59
10
nov
Apeldoorn Monarchs Sf 1 -vs- Rotterdam Anaconda’s Sf 1 14:00:1214:0058 46
10
nov
Groningen Giants Sf 1 -vs- Purmerend Barbarians Sf 1 14:00:3014:0046 14
10
nov
Lightning Leiden Sf 1 -vs- Den Haag Hyenas Sf 2 15:00:1615:0029 26
10
nov
Utrecht Dominators Sf 1 -vs- Groningen Giants Sf 1 15:00:2015:006 41
10
nov
Wolfpack Sf 1 -vs- Monkeys with Attitude Sf 1 15:00:4715:006 28
10
nov
Breda Spartans Sf 1 -vs- Purmerend Barbarians Sf 2 16:00:0716:0014 27
10
nov
Rotterdam Anaconda’s Sf 1 -vs- Den Haag Hyenas Sf 1 16:00:1016:0013 68
10
nov
Purmerend Barbarians Sf 1 -vs- Apeldoorn Monarchs Sf 1 16:00:1616:0031 12
24
nov
Purmerend Barbarians Sf 1 -vs- Rotterdam Anaconda’s Sf 1 12:00:4112:0012 18
24
nov
Apeldoorn Monarchs Sf 1 -vs- Monkeys with Attitude Sf 1 12:00:4312:0013 67
24
nov
Den Haag Hyenas Sf 2 -vs- Breda Spartans Sf 1 12:00:4712:0019 20
24
nov
Utrecht Dominators Sf 1 -vs- Wolfpack Sf 1 13:00:2713:0014 6
24
nov
Den Haag Hyenas Sf 1 -vs- Lightning Leiden Sf 1 13:00:3213:0020 0
24
nov
Groningen Giants Sf 1 -vs- Purmerend Barbarians Sf 2 13:00:3413:0051 28
24
nov
Breda Spartans Sf 1 -vs- Purmerend Barbarians Sf 1 14:00:2914:0013 41
24
nov
Monkeys with Attitude Sf 1 -vs- Den Haag Hyenas Sf 1 14:00:3514:0013 60
24
nov
Lightning Leiden Sf 1 -vs- Groningen Giants Sf 1 14:00:3814:000 20
24
nov
Rotterdam Anaconda’s Sf 1 -vs- Utrecht Dominators Sf 1 15:00:0415:0018 26
24
nov
Purmerend Barbarians Sf 2 -vs- Den Haag Hyenas Sf 2 15:00:1415:0032 7
24
nov
Wolfpack Sf 1 -vs- Apeldoorn Monarchs Sf 1 15:00:1815:0027 19